Купити таунхаус, котедж, будинок під Києвом

Купити таунхаус, котедж, будинок під Києвом

Купить таунхаус, коттедж, дом под Киевом

Купити таунхаус, котедж, будинок під Києвом

мріє кожен другий мешканець галасливої ​​та метушливої ​​столичної багатоповерхівки. Столиця завжди манила і манить людей своєю активністю, інтенсивністю, але приходячи додому хочеться сповільнитися та насолодитися спокоєм та тишею.
Очевидно, що із сотнями сусідів за стінами цього не зробити. Яке знайти рішення? Купити таунхаус під Києвом! Тут тобі і перспективи, і ритм столиці, але варто залишити межу міста, як час сповільнюється, і ти можеш зануритися в гармонію та спокій заміського життя за кілька хвилин їзди від головного міста країни.

Купити таунхаус під Києвом пропонує забудовник “Оптімус”. Клубний будинок «Козирна сімка» – чудовий проект для поєднання міського та заміського життя. Нещодавно була введена в експлуатацію перша черга забудови. У зв’язку з підвищеним попитом було вирішено розпочинати другу чергу.

Купить дом недалеко от Киева

Будівельна компанія «Оптімус» – запорука якісного будівництва!
Будівельна компанія «Оптімус» – це поєднання професійного підходу до будівництва та найвищих стандартів якості. На рахунку компанії десятки успішних проектів.

«Козирна сімка» – це власний проект, де «Оптімус» виступає забудовником повного циклу – від будівництва до інвестування та продажу. Завдяки цьому компанія активно контролює якість робіт на всіх етапах будівництва.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Gt9sjlUuUWg[/embedyt]

Що пропонує забудовник «Оптімус» у таунхаусах «Козирна сімка»?

  1. Вигідне розташування. Таунхауси «Козирна сімка» знаходяться за 3 кілометри від району Троєщина (Київ). Село Погреби відрізняється елітною забудовою.
  2. Енергозберігаючі технології під час будівництва. Велику увагу приділяють утепленню стін, перегородок, даху. На окрему увагу заслуговують якісні вікна та двері, які при переїзді на постійне місце проживання не потребують заміни.
  3. Власне подвір’я. Залежно від ваших бажань та можливостей ви можете обрати двір меншої або більшої площі. У середньому розмір дворів варіюється від 20 кв. до 100 кв.
  4. Безпека. Безпека – гарантія спокою біля комплексу. Територія обгороджена, перебуває під постійним відеоспостереженням.
  5. Переваги для власників електричних автомобілів полягає у можливості значної економії на зарядці авто на нічному тарифі.
  6. Економія на комунальних видатках. Завдяки продуманому будівництву та використанню енергозберігаючих технологій ви зможете значно скоротити витрати на опаленні будинку.
  7. Розвинута інфраструктура. Аптеки, супермаркети, школа, дитячий садок, спортивні майданчики, парк, пляж, амбулаторія, спортивна зона знаходяться в радіусі одного кілометра. За 3 кілометри розташований Київ, а точніше мікрорайон Троєщина, з усіма благами столичного життя.
  8. Різна комплектація таунхаусів. Для тих, хто хоче одразу в’їхати до готового будинку, підійде комплектація «Під ключ». Для тих, хто хоче внести корективи, оптимальним варіантом стане комплектація «Під чистове оздоблення». Для бажаючих зробити все самостійно – від розведення комунікацій та штукатурки найкращим варіантом стане комплектація «Після будівельників».

Купить таунхаус, коттедж, дом недалеко от Киева в с. Погребы (3)

Якщо у вас є питання, або ви хочете отримати докладну консультацію з питань придбання, ціни, розстрочки – ви можете вибрати найбільш підходящий варіант для зв’язку з нашими менеджерами:
– телефонний дзвінок +38(096)125-20-20;
– електронний лист info@kozurna-simka.com;
– форма заявки на сайті.

Купити таунхаус під Києвом – мрія, але для вас ця мрія може стати реальністю із «Козирною сімкою»!
Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

href="#callback-btn" data-formid="0"