Купити будинок, таунхаус, котедж (Київська область)

купить таунхаус под киевом

Купити будинок, таунхаус, котедж (Київська область)

купить таунхаус под киевом

таун хаусы под киевом купить

Купити будинок, таунхаус, котедж (Київська область)

– це шанс жити ближче до столиці. Київська область – один із тих регіонів, що розвиваються стрімко, чим і притягують до себе дедалі більше людей. Дехто хоче покинути столицю і ” осісти ” в тихому місці, але бути за кілька хвилин їзди від головного міста країни. Інші – хочуть переїхати з інших регіонів та обирають для себе Київську область.
купить таунхаус под киевом

Сучасна забудова, комфортні квартири, будинки, котеджі, таунхауси, близькість до столиці зумовлює популярність Київського регіону.

Клубний будинок “Козирна сімка”, що знаходиться за 3 кілометри від Києва, починає другу чергу будівництва. У 2021 році була успішно введена в експлуатацію перша черга і задоволені мешканці змогли заїхати у своє затишне та енергоефективне житло.

Таунхауси “Козирна сімка” – це більше, ніж просто будівлі. Це ціла філософія якісного будівництва, надійного інвестування та комфортного проживання!
купить таунхаус киев

Чому варто купити будинок, таунхаус, котедж в Київській області у забудовника “Оптімус”

  1. Неподалік від Києва. Клубний будинок “Козирна сімка” знаходиться у селі Погреби, Броварського району, Київської області. Село розташувалося на затишних берегах гарної річки Десна. Дорога до Києва автомобілем займає мінімум часу. Лише кілька хвилин і ви можете опинитись у мікрорайоні Троєщина, який має розвинену інфраструктуру та зручні транспортні розв’язки.
  2. Зручна місцева інфраструктура. Тутє і супермаркет, і школа, і дитячий садок, кілька ігрових майданчиків, спортивні майданчики та школа, парк для прогулянок, амбулаторія та ін.
  3. Наявність власного дворика. Всі таунхауси “Козирної сімки” мають власні двори більшої чи меншої площі, що дозволяє використовувати їх для ваших особистих цілей: від клумб та грядок, до організації простору для відпочинку дітей.

купить таунхаус під києвом з власним двориком

  1. Якісне енергоефективне будівництво. Для того, щоб будинки були максимально комфортними у будь-яку пору року та в будь-яку погоду, забудовник використовує потужний фундамент (1,80 метра), утеплення стін та даху, якісну цеглу для стін та перестінків, бітумну черепицю, добротні вікна та двері.
  2. Вигідні комунальні тарифи на електроенергію – цього вдається досягнути за рахунок наявності двофазних лічильників та нічного тарифу.
  3. Різні варіанти комплект будинків: від чорнового оздоблення після будівельників до ремонту під ключ за дизайнерським проектом.
  4. Комфортний комплекс для проживання, що знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Подвір’я зелене та упорядковане, загальні ворота автоматичні, територія закрита.
  5. Власне місце для паркування. Проблема, з якою стикаються власники столичних квартир – незначна кількість місць для паркування, які швидко заповнюються наприкінці робочого дня. При покупці таунхаусів “Козирна сімка” в Київській області у вас буде власне місце для паркування.

купить таунхаус под киевом

Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію, отримати відповіді на запитання рекомендуємо скористатися консультацією з нашими менеджерами. Ви можете заповнити спеціальну форму-заявку на сайті, зателефонувати за номером: +380961252020.

Також наші менеджери чекають на вас за адресою: с.Погреби, вул.Старосільська, 11, Броварський район, Київська область.

Купити будинок (Київська область) можна на вигідних умовах розстрочки на 12 місяців. Подаруйте собі та своїй родині власне житло та насолоду від затишку, зробленого власними руками.

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

href="#callback-btn" data-formid="0"