Купити Таунхаус, Котедж, Будинок у Київській області

Купить таунхаус - коттедж - дом в Киевской области

Купити Таунхаус, Котедж, Будинок у Київській області

Купить таунхаус - коттедж - дом в Киевской области

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Gt9sjlUuUWg[/embedyt]

Купити Таунхаус, Котедж, Будинок у Київській області

– перспективне інвестування у комфортне життя за містом, але з усіма благами столиці. Звичайно, переїхати до Києва мріє багато хто, але ще більша кількість людей мріє обзавестися власним житлом у столиці або її околицях. Проживши якийсь час у галасливому місті, хочеться тиші, спокою, гармонії з природою. Якщо кошти не дозволяють до купівлі заміського великого будинку на великій земельній ділянці, то чудовим рішенням стане придбання таунхаусу в 3-х кілометрах від Києва.
Київська область, особливо райони, що знаходяться в безпосередній близькості від центру, – це елітна котеджна або зблокована забудова з розвиненою інфраструктурою.
Клубний будинок «Козирна сімка» – одна із таких. Якісні будівельні матеріали, енергозберігаюче будівництво, професійні та досвідчені будівельники стали запорукою чудової забудови на довгі роки.

Купить дом недалеко от Киева

Хто забудовник зблокованих будинків «Козирна сімка»

Не секрет, що від забудовника залежить успіх проекту. Компанія, що займається будівництвом таунхаусів у Київській області у с. Погреби Броварського району – це будівельна компанія «Оптімус». Вона виконує всі функції від інвестора до забудовника, будучи девелопером повного циклу.
Завдяки безпосередньої участі на всіх стадіях будівництва, забудовник залишає за собою контроль на кожному етапі. Завдяки цьому досягається найвищий будівельний результат.
На рахунку компанії «Оптімус» десятки успішних проектів у ролі підрядника. А також успішно здана в експлуатацію перша черга таунхаусів «Козирна сімка».

таунхаус під києвом козирна сімка

 

Однією з особливостей таунхаусів є можливість покупцю самостійно вибрати комплектацію оздоблювального будинку. Доступні такі опції:

– «під ключ» – для тих, хто хоче в’їхати до готового будинку, не витрачають сили, час, енергію на обробку та фінішні роботи. Забудовник допомагає підібрати оптимальні матеріали для закінчення ремонту, а також затверджують дизайн відповідно до потреб, побажань замовника.

– «під чистове оздоблення» – такі будинки мають розведену електрику, гіпсову машинну штукатурку на стінах, розведену сантехніку та теплу підлогу, та чистову стяжку.

– «після будівельників» – у будинок введені всі комунікації, а також швидкісний інтернет, але стіни, стеля та підлога вимагають подальших робіт.

Купить дом, таунхаус, коттедж недалеко от Киева (2)

Переваги покупки таунхаусів «Козирна сімка» (Київська область)

– Вигідне та зручне місце розташування. Столиця та всі її переваги знаходяться в безпосередній близькості – на відстані 3-х кілометрів (с. Погреби, Броварський район).
– Енергоефективність будинків. Усі стіни, підлога, дах утеплені високоякісними утеплювачами різної товщини. А двері та вікна не потребують заміни перед в’їздом.
– Наявність власного двору. Кожен таунхаус має власне подвір’я різної площі.
– Безпека. Територія закрита та знаходиться під постійним відеоспостереженням, ворота на автоматиці.
– Економія на комунальних тарифах. Завдяки використанню якісних матеріалів, максимальному утепленню будинків та правильних інженерних технологій досягається значна економія комунальних витрат.
– Розвинута інфраструктура. Тут поряд і супермаркет, і аптека, парк та тенісна школа, сучасний пляж, кафе та зони відпочинку. Трохи далі – дитячий садок, школа, амбулаторія, спортивні майданчики. За 3 кілометри від таунхаусів «Козирна сімка» починається київський мікрорайон «Троєщина» з усіма столичними перевагами.

Купить таунхаус - коттедж - дом в Киевской области

Отримати відповіді на свої запитання, детальнішу інформацію можна на консультації з менеджерами компанії. Для зручності клієнтів працюють різні канали зв’язку:

– Телефон +38 (096) 125-20-20 (без вихідних);

– e-mail: info@kozurna-simka.com

– Форма заявки на сайті «Козирна сімка».

Таунхауси – оптимальне вкладення, коли кошти на купівлю окремої ділянки для котеджу обмежені. Так, ви отримаєте не лише власні квадратні метри, але власне подвір’я, гармонію, спокій та тишу.

Якщо ви плануєте купити таунхаус (Київська область), то нехай це буде «Козирна сімка»!

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

href="#callback-btn" data-formid="0"