Купити квартиру-будинок недалеко від Києва

Таунхауси-квартири-будинки недалеко від Києва

Купити квартиру-будинок недалеко від Києва

Таунхауси-квартири-будинки недалеко від Києва

купить таунхаус под киевом

Купити квартиру-будинок недалеко від Києва

– значить жити за містом у гармонії з природою, але бути поблизу всіх благ цивілізації столиці. Броварський район – популярне місце для забудови клубних будинків, таунхаусів та іншої житлової нерухомості.

По-перше, він знаходиться за кілька кілометрів від Києва. По-друге, населені пункти розташувалися на мальовничих берегах річки Десна. По-третє, вартість квадратного метра у цьому регіоні значно нижча, ніж у столиці.

Тож, якщо ви хочете купити будинок – квартиру, то рекомендуємо розглянути таунхауси “Козирна сімка” у с. Погреби Броварського району.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=cCoUH-k9d1U[/embedyt]

Головним підрядником, проектувальником є ​​будівельна компанія “Оптімус”, яка втілила в життя понад десяток успішних проектів. У 2019 році було розпочато будівництво першої черги таунхаусів “Козирна сімка”, а наприкінці 2021 року покупці в’їхали в куплені будинки.

таун хаусы под киевом купить

Головним орієнтиром компанії “Оптімус” є висока якість та енергоефективність будівництва:

– фундамент, завглибшки 1,8 метра;

– стіни та перегородки з якісної цегли;

– утеплення стін та даху;

– вікна та двері високого класу енергоефективності, які не потребують заміни.

Таке будівництво дозволяє максимально заощаджувати на комунальних витратах. Завдяки технології “водяна тепла підлога” в таунхаусах тепло навіть у сильні морози. А з двофазним лічильником та нічним тарифом власники електромобілів зможуть заряджати їх максимально вигідно.

Клубний будинок “Козирна сімка” – це комфортна та безпечна територія.Закрита територія комплексу знаходиться під постійним відеоспостереженням, а головний вхід має автоматизовані ворота.

купить таунхаус под киевом

Вигідне розташування комплексу “Козирна сімка” забезпечило доступність до розвиненої інфраструктури району: наявність супермаркету, школи, дитячого садка, амбулаторії, парку для прогулянок на свіжому повітрі, спортивних шкіл та майданчиків, сучасного пляжу на березі річки Десна. Купити квартиру/будинок у Броварському районі — значить бути за кілька хвилин їзди автомобілем у київському мікрорайоні “Троєщина”. Незначна відстань між с. Погреби та столицею дозволяє досить швидко пересуватися містом до роботи, місця навчання дітей та ін.

таунхаус під києвом

Ще однією з переваг купівлі будинку/квартири в Броварському районі в клубному будинку “Козирна сімка” є можливість вибору комплектації будинку. Так, для тих, що не хоче витрачати час і нерви, є варіант “Ремонт під ключ”. З дизайнером ви можете скласти власний проект, аж до вибору декору та вимикачів, а команда професіоналів будівельної компанії “Оптімус”.

Для тих, хто не хоче морочитися з чорновим оздобленням – можна розглянути варіант “Чистове оздоблення”. У такому випадку ви отримуєте будинок з розведеною електрикою, сантехнікою, водяною теплою підлогою, а також із чистовою стяжкою підлоги та машинною гіпсовою штукатуркою стін.

Якщо ви хочете пройти всі етапи ремонту будинку з нуля, то вам підійде варіант “Після будівельників” з неоштукатуреними стінами і заведеними в будинок комунікаціями.

купить таунхаус під києвом з власним двориком

Якщо ви не готові внести повну оплату за будинок, компанія пропонує розстрочку терміном на 12 місяців.
Наші контакти:

тел. +38(096)125-20-20;

Особиста зустріч за адресою с. Погреби, вул. Старосільська, 11 Броварський район, Київська область.

Також ви можете замовити консультацію, заповнивши спеціальну форму для зв’язку на сайті таунхаусів “Козирна сімка”.

Купити квартиру-будинок (Броварський район) – можна вигідно та з максимальною кількістю переваг.

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

 

href="#callback-btn" data-formid="0"